kolonie na mazurach
2024

Zapraszamy na kolonie
i obozy na mazurach

Ośrodek Wypoczynkowy WASZETA to idealne miejsce na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży, taki jak np. obozy sportowe czy kolonie. Mazury to region pełen atrakcji, w którym najmłodsi nigdy się nie nudzą. Proponujemy fantastyczne kolonie na Mazurach w ośrodku otoczonym lasami i jeziorami, gdzie czekają wspaniałe warunki do aktywnej rekreacji oraz wszystko, co sprawi, że pobyt w WASZECIE dostarczy każdemu niezapomnianych wrażeń i pozostawi cudowne wspomnienia. Wakacje na Mazurach w OW WASZETA to bezpieczny wypoczynek pośród zachwycającej przyrody oraz okazja, aby przeżyć wielką przygodę i nawiązać nowe znajomości podczas wspólnej zabawy.

36
53

Uczestnicy kolonii i obozów mają do dyspozycji w naszym ośrodku m.in. boiska sportowe, plażę, przystań wodną, kilka sal do zajęć, miejsce na ognisko oraz pomieszczenie z grami zręcznościowymi. Rozległe tereny leśne, czyste rzeki, jeziora, liczne kulturalne i architektoniczne atrakcje regionu, okoliczne parki rozrywki oraz świetne warunki do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej czy kajakowej – to kolejne atuty lokalizacji. Infrastruktura ośrodka WASZETA, wyśmienita kuchnia, życzliwy i wykwalifikowany personel ośrodka oraz piękna o każdej porze roku przyroda – to sprawdzony przepis na udane kolonie i obozy na Mazurach!

 

W sekcji „O nas” znajdziecie więcej przydatnych informacji na temat kompleksu ośrodka WASZETA, natomiast w zakładce „Atrakcje regionu” – przedstawiamy dodatkowe propozycje, o jakie można wzbogacić kolonie na Mazurach.

Zapraszamy do kontaktu, podczas którego odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy przy organizacji kolonijnego wypoczynku w naszym Ośrodku.

Skontaktuj się z nami!

57

1 Opiekun na 15 osób - GRATIS!

Proponujemy Państwu pobyt w domkach 6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz całodzienne wyżywienie

w cenie 148 zł/os. za dobę. Domki posiadają pokoje 1 i 2 osobowe.

Promocja sierpień w cenie od 142 zł/os. za dobę

W cenie pobytu

Zaplecze sportowo-rekreacyjne

Teren ośrodka jest ogrodzony i oświetlony

Dodatkowe usługi

Wypożyczenie
roweru wodnego

30,00 zł/godz

Wypożyczenie
roweru górskiego

20,00 zł/godz, 60,00 zł/doba

Wypożyczenie
kajaka

25,00zł/ 35,00 zł godz

ognisko
z kiełbaskami

29,00 zł/osoba

Wypożyczenie
łódki

25,00 zł/godz, 80,00 zł/doba

Wypożyczenie
grzejnika

Od 39,00zł/doba

rezerwacja

tel.: 89 519 40 70
tel. kom.: 572 651 255
e-mail: osrodek@waszeta.pl

doba hotelowa

Pobyt rozpoczynamy obiadem o godzinie 15:00 lub obiadokolacją o godzinie 17:00, a kończymy śniadaniem o godzinie 9:00

informacja

Możliwość przyjazdu z pupilem do domków 4 i 6-osobowych: 35 zł/doba. Zwierzęta niezgłoszone przed przyjazdem: 100 zł/doba. 

(Oferta nie dotyczy domków 5 i 6-osobowych z salonem “S”).