grupy dorośli
2024

Pobyty dla dorosłych / Integracja firmowa

Organizujesz wyjazd integracyjny, szkolenie albo imprezę firmową i szukasz ciekawej miejscówki, w której nie zabraknie też świetnych warunków do relaksu na świeżym powietrzu? Właśnie znalazłeś! Ośrodek Wypoczynkowy WASZETA to fantastyczne miejsce na firmową integrację, okolicznościowy event i/lub konferencję, połączoną z możliwością aktywnej rekreacji na łonie pięknej mazurskiej przyrody. U nas znajdziesz odskocznię od codziennego pędu, naładujesz baterie dobrą energią oraz spędzisz miłe chwile w gronie znajomych i przyjaciół. Tutaj nadrobisz zaległości towarzyskie, lepiej poznasz kolegów z pracy oraz odpoczniesz tak, jak lubisz.

14-2
SONY DSC

Posiadamy odpowiednie warunki lokalowe, infrastrukturę i multimedia do organizacji uroczystych bądź mniej formalnych spotkań biznesowych, sympozjów czy szkoleń. Wyśmienita kuchnia i moc atrakcji, na jakie możecie liczyć podczas pobytu w WASZECIE – pozwalają nam zaoferować kompleksową obsługę różnego rodzaju wydarzeń firmowych. Pobyt w naszym ośrodku to  okazja do aktywnego wypoczynku nad jeziorem Pluszne, spacerów po lesie, zabawy przy muzyce oraz klimatycznych wieczorów przy ognisku czy grillu.

W sekcji „O nas” znajdziecie więcej przydatnych informacji na temat kompleksu ośrodka WASZETA, natomiast w zakładce „Atrakcje regionu” – przedstawiamy dodatkowe propozycje, o jakie można wzbogacić program firmowego wyjazdu integracyjnego.

Zapraszamy do kontaktu, podczas którego odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy przy organizacji pobytu firmowego w naszym Ośrodku.

SONY DSC

Proponujemy Państwu pobyt w domkach
4 lub 6 osobowych z wyżywieniem
w cenie od 140 zł/os. za dobę.

Domki posiadają pokoje 1 i 2 osobowe.

Dla grup proponujemy:

POMAGAMY W ORGANIZACJI

Teren ośrodka jest ogrodzony i oświetlony

Dodatkowe usługi

Uroczysta
kolacja

od 138 zł/os.

Wypożyczenie
roweru wodnego

30,00 zł/godz

Wypożyczenie
roweru górskiego

20,00 zł/godz, 60,00 zł/doba

Grill

(karkówka, kiełbasa, kaszanka, surówki, ketchup, musztarda, pieczywo )

25,00zł/ 35,00 zł godz

Wypożyczenie
kajaka

25,00zł/ 35,00 zł godz

Suchy prowiant

35,00 zł/os.

Wypożyczenie
łódki

25,00 zł/godz, 80,00 zł/doba

Wypożyczenie
grzejnika

Od 39,00zł/doba

Ognisko
z kiełbaskami

29,00 zł/osoba

rezerwacja

tel.: 89 519 40 70
tel. kom.: 572 651 255
e-mail: osrodek@waszeta.pl

doba hotelowa

Pobyt rozpoczynamy obiadem o godzinie 15:00 lub obiadokolacją o godzinie 17:00, a kończymy śniadaniem o godzinie 9:00

informacja

Możliwość przyjazdu z pupilem do domków 4 i 6-osobowych: 35 zł/doba. Zwierzęta niezgłoszone przed przyjazdem: 100 zł/doba. 

(Oferta nie dotyczy domków 5 i 6-osobowych z salonem “S”).